این پماد جهت درمان زخم دیابت ،زخم بستر،زخم بورگر، سوختگی و... مورد استفاده قرار می گیرد

 
Untitled-9
 

پماد موضعی لیام به شماره ثبت دارو

(IRC):1210613630851132

دارای مجوز سازمان غذا ودارو میباشد

parallax background
 

پماد موضعی لیام-Liam تولید شده توسط شرکت دانش بنیان درمان پژوهان معجزه مهر از مواد اولیه کاملا ارگانیک و طبیعی ساخته شده است که این مواد شامل عسل ،روغن زیتون،بره موم و بابونه و موم زنبور عسل می باشد که موارد مصرف این پماد شامل طیف گسترده درمانی در زمینه بهبود انواع زخم از جمله زخم پای دیابت ،زخم بستر(زخم فشاری)،بورگر،و انواع سوختگیها می باشد که این موضوع از ترکیب خارق العاده پماد لیام که حاوی ترکیبات انتی باکتریال و ضد قارچ و ضد عفونی کننده است که مانع از عفونت زخم شده و بهبود زخم و ترمیم بافت اسیب دیده را تسریع می نماید حاصل می گردد.

parallax background
 

کرم لیام به دلیل کاربرد ترکیبات معجزه آسای خود بدون به کار گیری تیغ جراحی تمامی عفونت را از موضع زخم و پیرامون آن بیرون کشیده، عضو را عاری از عفونت می کند، جریان خون را به حالت عادی بر می گرداند و سپس ترمیم زخم بستر را انجام می دهد.

parallax background
 

انسان ها همواره در جست و جوی مرهمی برای درمان بهینه زخم بوده اند و در این راه ضماد ها و ترکیبات گوناگونی را آزموده اند. مصریان باستان از ترکیبات مختلفی که منشاء طبیعی داشته اند مانند چربی حیوانات، عسل و الیاف گیاهان استفاده نموده اند. سایرین از پوست برگ درختان و ترکیبات گیاهی، گل و خاشاک، الیاف پارچه و سایر ترکیبات صناعی استفاده کرده اند که برخی موثر و برخی دیگر غیر موثر و حتی گاهی سمی و کشنده بوده اند